Навіщо робити креативне резюме?

Статті та поради

Резюме – це передусім ваша візитка, квиток на інтерв'ю, але головне його завдання — показати вашу справжню вартість як професіонала. Якщо не заявити про себе одразу, то зробити це на співбесіді буде вже складніше.
Саме тому резюме можна порівняти з банкнотою: воно мусить мати вигляд на мільйон доларів.
Креативне резюме розповість про вас до того, як ви почнете ромову. Нестандартна подача здивує працедавця і приверне його увагу. А це вже перший крок до нової роботи.

Але й креатив має бути виправданим і доцільним, адже, за статистикою, люди витрачають на читання резюме від п'яти до тридцяти секунд, яких не вистачить на те, щоб уважно переглянути весь текст на сторінці.
Графіка в креативному резюме допомагає сприймати та структурувати інформацію. Саме так ми зробили на сервісі RobotResume.com.
Багатослівність знижує якість резюме та збільшує ймовірність того, що його не переглянуть до кінця навіть побіжно.

Графіку та діаграми використовуйте в міру і там, де це справді полегшить та прискорить процес сприйняття тексту.

Кастомізуйте резюме під професію. Універсальних резюме не існує. В кожної спеціальності – свої особливості. Ваше завдання — відобразити найбільш значущі сторони своєї роботи. Наприклад, фахівцям із продажу важливо показати, як вони заробляли для компанії гроші; технічних та IT-спеціалістів цінують за різноманітні навички та знання, маркетингових — за реалізовані проекти тощо.

Ну й основна перевага креативних резюме – ними охоче діляться в соціальних мережах. А там, своєю чергою, люблять картинки і мінімум словесної інформації. До речі, на співбесіду можна взяти другий, стандартний, варіант резюме. ;-)